4.8 yeni yelken dikimi 2017

Windsurf TR Forum Makaleler 4.8 yeni yelken dikimi 2017

Bu başlık 1 cevap ve 2 kişi içeriyor, son güncelleme hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından 10 ay, 2 hafta önce.

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)
  • Yazar
    Recep Şengil profil fotoğrafı
    Recep Şengil
    Katılımcı

Sörf sevenlere merhaba,
    Arkadaşlar uzun zamandır siteye birşey yazmamıştım.Yeni yelkenimi bitirdim bu konu ile ilgili birşeyler yazayım istedim. Daha önce 3 adet yelken diktim 4.8-5.5-4.0 olmak üzere.Hepsini kullanıyorum henüz bana sorun çıkarmadılar. Performansları çok iyi. Orjinal yelkenlerimle aralarında bir fark yok. Bu kış bir öğrencimin tamamen parçalanmış olan North Sails 4.7 Curve yelkeninin tüm pencerelerini değiştirdim ve aynı modelin kendime 4.8 olanını kopyaladım. Kısmet olursa yazın Didim’de kullanacağım. Evin salonunda kurdum güzel form aldı. Hakan’a fotoğrafını göndereceğim siteye eklerse memnun olurum. Birkaç arkadaş yelken dikimi ile ilgilendi ama sonradan bir ses çıkmadı niye vazgeçtiler merak ediyorum siteye yazarlarsa memnun olurum.
    Recep Şengil

hakan hoca profil fotoğrafı
    hakan hoca
    Yönetici

Ellerine sağlık çok güzel olmuş.

Maalesef herkez board yelken yapıcam diye hevesleniyor ama sadece heves olarak kalıyor. Yelken board imal etmek, sörf okulu açmak, ders vermek malzeme temin etmek çok kolay gibi geliyor insanlara. İşin içine girince kolaylık bekleyenlerin çoğu işi başlamadan bırakıyor.

Bu işi düşünenlerin yüzde biri yapsa şimdi bir sürü çeşit yerli üretim malzeme olurdu.

Başarmak için senin gibi oturup araştırmak, denemek, çabalamak ve bunları sürekli devam ettirmek gerekir. Yıllardır kendi yelkenlerini dikiyorsun ve kullanıyorsun bu çok güzel bir başarı.

Yelkenlerinle ilgili bir video hazırlayıp Windsurf TV kanalımıza koyarsak güzel olur diye düşünüyorum 🙂

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.