Satılık Başlangıç ve Eğitim Sörf Yelken Takımları

Windsurf TR Forum 2. El Windsurf Malzemeleri Satılık Başlangıç ve Eğitim Sörf Yelken Takımları

Bu başlık 6 cevap ve 6 kişi içeriyor, son güncelleme Ali Eren profil fotoğrafı Ali Eren tarafından 1 yıl, 9 ay önce.

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (Toplam 7 içerisinden)
  • Yazar
    hakan hoca profil fotoğrafı
    hakan hoca
    Yönetici

2m yelken takımı 150€

2.5m yelken takımı 150€

3m yelken takımı 170€

3.5m yelken takımı 180€

1m yelken takımı 200€

2.5m sadece yelken 35€

2m sadece yelken 35€

• Bu başlık 3 yıla önce hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından düzenlendi.
    • Bu başlık 3 yıla önce hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından düzenlendi.
    • Bu başlık 2 yıla, 10 ay önce hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından düzenlendi.
    c.serdar bostancı profil fotoğrafı
    c.serdar bostancı
    Katılımcı

Selamlar başlangıç seviyesi için ikinci el tam takım arıyorum . oğlum 80 kg tavsiyeniz varmı

Recep Şengil profil fotoğrafı
    Recep Şengil
    Katılımcı

Sayın C.Serdar Bostancı,
    Başlangıç seviyesi için 145-160 lt bir bordu tavsiye edebilirim.Bunun yanında 4m2 yelken yeterli olur. Board un hacmini biraz küçük tuttum sebebi kısa süre sonra malzemeler hantal kalıyor sörfçü küçük hacimli board kullanmak istiyor. 80 kg bir sörfçüyü bu boardlar rahatça taşır. Bu malzemeyle yeterli hızlara ulaşabilir. Yelkene gelince o da bir süre sonra yetersiz kalacaktır. İkinci yelkeniniz mutlaka 4-5 batenli 5-5.4 m2 arasında olmalı. Ben bu bilgileri sörfçünün sert havalarda sörfe çıkmayacağını düşünerek yazıyorum. Sert havalarda işler çok değişir. Detaylı bilgi verirseniz bende daha detaylı size yardımcı olabilirim. İkinci el malzemeleri Hakan Hoca’dan temin edebilirsiniz veya net’ten alabilirsiniz. Kolay gelsin. Melih Şengil….

Emrah Bilgin profil fotoğrafı
    Emrah Bilgin
    Katılımcı

Merhaba,

Ben de 2 senedir yaklaşık 10 gün kadar eğitim aldım ve pratik yaptım.
    Kilom 75-80 Kg arasında değişiyor.
    Yazları Burhaniye’de sörf yapmak istiyorum ve rüzgar genellikle 15-20 knot arasında esiyor.
    Kaç litrelik board ve yaç m2’lik bir yelken almamı tavsiye edersiniz?

Tşk.

hakan hoca profil fotoğrafı
    hakan hoca
    Yönetici

150l board 6m civarı yelken işinizi görecektir.

Doganay fidan profil fotoğrafı
    Doganay fidan
    Katılımcı

Ben 55 kiloyum başlangıc takımı arıyorum 2.el bi tavsiyeniz varmı bana hangisi uygun olur ?

Ali Eren profil fotoğrafı
    Ali Eren
    Katılımcı

Hakan hoca merhaba, 4.0 yelkenle ilgileniyorum Istanbula nasil ulastirabilirsinz ? Ucretle ilgili detayli bilgi alabilir miyim ? ( nasil odenecek vs.)

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (Toplam 7 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.