Sıkça Sorulan Sorular

Windsurf TR Forum Makaleler Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık 0 cevap ve 1 kişi içeriyor, son güncelleme hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından 3 yıla, 6 ay önce.

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor (Toplam 1 içerisinden)
  • Yazar
    hakan hoca profil fotoğrafı
    hakan hoca
    Yönetici

Rüzgar sörfüne başlama yaşı nedir?

Aslında sörfe başlamanın belirli bir yaşı yoktur. Yelken kaldıracak kadar gücü olan çocuklar sörfe başlayabilir.
    Günümüzde eğitim yelkenleri hafif olduğu için 7 yaşındaki çocuklar bile eğitmen gözetiminde
    rahatlıklar sörf yapabiliyor.

Ayrıca rüzgar sörfüne ileriki yaşlarda başlamanızda hiç bir sakınca yoktur. Bu spora 50 yaşında başlayıp 80 yaşında
    iyi derecede sörf yapan sporcular vardır.

Kısaca sağlık durumunuz ve fiziksel yapınız elverdiği sürece bu spor her yaşta başlayabilir ve he yaşta yapmaya
    devam edebilirsiniz.

Windsurf Pahalı bir spormudur?

Windsurf diğer sporlara göre pahalı bir spor değildir. Eğitim fiyatları uygundur ve herkes kendi bütçesine göre
    malzeme bulabilir.

Kışın windsurf yapılır mı?

Makaleler bölümünü inceleyiniz. [url]http://www.windsurftr.com/forum/viewthread.php?thread_id=199[/url]

Sörf tehlikeli bir spor mudur?

Her sporda olduğu gibi sörf yaparken de dikkat etmemiz gereken şeyler vardır.
    Gerekli önlemleri alıp güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

Sörf öğrenmek zor mudur ve çok güçlü olmak gerekli midir?

Sanılanın aksine rüzgar sörfü öğrenmesi en kolay sporlardan biridir. Yeni model eğitim malzemeleri
    çok dengeli ve hafif olduğu için sizde ilk günden itibaren sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

• Bu başlık 3 yıla, 6 ay önce hakan hoca profil fotoğrafı hakan hoca tarafından düzenlendi.
Şu an 1 mesaj görüntüleniyor (Toplam 1 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.